Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-08 11:01:51

Szary203

Administrator

Punktów :   

Pakt Pokojowy/Handlowy T-h

Pakt Pokojowy/Handlowy z T-h   
Do Paktu T-h naleza:
*Imperium
*Jedi
*GTW
*GW2
*T-h

Wszelkie skanowanie i atakowanie sojusznikow zabronione !!! Grozi wyrzuceniem z sojuszu oraz z pozniejszym zniszczeniem !

Offline

 

#2 2013-12-08 22:04:10

kiler021

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Pakt Pokojowy/Handlowy T-h

O właśnie, to mnie ciekawi! Skoro posiadamy pakt z T_H_C (duży plus bo 0,5 moich galaktyk wkoło mnie to ten sojusz) to jak My traktujemy ludzi z ich paktów, np. z GTW. Przecież to oni z nimi mają podpisany, a My już nie. Traktujemy ich w formie neutralności?

Offline

 

#3 2013-12-09 19:31:22

 Xanta

Moderator

Punktów :   

Re: Pakt Pokojowy/Handlowy T-h

Wiesz moim zdaniem nie mamy takiego obowiązku to już nawet nie będzie sprawa THC-tów tylko ich prywatna nawet jeśli poprośili by o pomoc tzw " THC-tów " to im nie pomogą gdyż mają z nami pakt pokojowy mogą co najwyżej postarać się o sojusz z nami . to jest moje zdanie nie wiem jakie jest wasze ale moim zdaniem to jest w porządku


Wśród utraconych z biegiem czasu wspomnień , ty ciągle pamiętasz jak chcieliśmy być aniołami .

Offline

 

#4 2013-12-12 10:41:26

Szary203

Administrator

Punktów :   

Re: Pakt Pokojowy/Handlowy T-h

kto wymyslil ze my mamy jakis pakt z T_H_C  oO nie mamy zadnego takiego paktu ani my ani " T_H " czy tam GTW  nikt z nimi nie podpisywal zednego sojuszu ani paktu pokojowego

Offline

 

#5 2013-12-12 16:38:29

 Xanta

Moderator

Punktów :   

Re: Pakt Pokojowy/Handlowy T-h

Oj szary przepraszam nie zwróciłem uwagi an to co powyżej napisałeś tylko od razu na killera ;D moja wcześniejsza wypowiedż jest bez sensu ale zostawie ją by była przestrogą dla innych ;p


Wśród utraconych z biegiem czasu wspomnień , ty ciągle pamiętasz jak chcieliśmy być aniołami .

Offline

 

#6 2013-12-13 02:58:21

Szary203

Administrator

Punktów :   

Re: Pakt Pokojowy/Handlowy T-h

Spoko nie ma problemu tak apropo zostaniesz tez moderatorem na forum....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bn.pun.pl www.92tzb.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.androidmaniak.pun.pl www.naruto0game.pun.pl