Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-12-09 19:40:20

 Xanta

Moderator

Punktów :   

Poznajemy Siebie nawzajem

Okej widzę że tu dość skąpo , w takim razie ja zacznę . Mam na imię Eryk i jestem z Wielkopolski zamieszkuję pobliże miasta Leszno  (włoszakowice) interesuję się grą w koszykówkę i uprawiam lekko atletykę ;p oczywiście interesuje się militariami i tak zwanym " sportem ekstremalnym " Air soft guns w skrócie ASG . z czasem zamieszczę jakąś fotkę ale teraz to nie mam nic ciekawego na kompie , to byłoby tak na początek udzielajcie się , komunikujcie i proszę o kulturalny jezyk na forum . pozdro Xanta ( krótka historia mojego pseudonimu " xanta " zaczęło się niepozornie , grałem w metina stałem się jednym z popularniejszych graczy miałem wtedy nick XantypiaxD , z czasem skonczyłem grać w metina i zapoczątkowałem gre w cs'a i wtedy mój nick uległ skróceniu . Xanta tak teraz na mnie wołają a pewni  mili  Anglicy których spotkałem podczas gry zaczeli nazywać mnie Santa ;D )


Wśród utraconych z biegiem czasu wspomnień , ty ciągle pamiętasz jak chcieliśmy być aniołami .

Offline

 

#2 2013-12-09 19:56:22

SzefMucha

Użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

Witaj Eryku ! Dobra inicjatywa Ja się nazywam Maciek, mieszkam sobie we Wrocławiu i mam 21 lat Również lubie troche się poruszać od dzieciaka i zaczynałem od zapasów, później boks, tajski boks i skończyło się na mma. Niestety sport to zdrowie i musiałem teraz poddać się rekonstrukcji więzadeł, więc leże na chacie i mam sporo czasu

Offline

 

#3 2013-12-09 20:00:29

 Xanta

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

Też zastanawiałem się kiedyś nad zapasami  ale odpuściłem , brat wybił mi bark i na tym się skończyło ;d


Wśród utraconych z biegiem czasu wspomnień , ty ciągle pamiętasz jak chcieliśmy być aniołami .

Offline

 

#4 2013-12-09 20:08:46

SzefMucha

Użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

I jeszcze sobie pykałem po okręgówkach i a klasach w piłke Zapasy to najlepsza ogólnorozwojówka, każdy zapaśnik to mega silny chłop a zarazem zwinny jak kot Myślę że na lato wróce już na mate do mma, albo przynajmniej mam taką nadzieje bo już mnie skręca w tym domu !

Offline

 

#5 2013-12-09 20:38:20

 Xanta

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

ćwicz ćwicz a kto wie może wystartujesz nawet w jakiejś Tv


Wśród utraconych z biegiem czasu wspomnień , ty ciągle pamiętasz jak chcieliśmy być aniołami .

Offline

 

#6 2013-12-09 20:53:45

SzefMucha

Użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

Heheh na to nie licze już poprostu fajnie się troche pokopac i pokulać na macie Mieszkasz nie daleko Boszkowa jak dobrze kojarze ?

Offline

 

#7 2013-12-09 21:05:37

 Xanta

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

Dobrze kojarzysz ;d , a czemu pytasz czyżbyś był u mnie za oknem bo świerk się rusza  ;p?


Wśród utraconych z biegiem czasu wspomnień , ty ciągle pamiętasz jak chcieliśmy być aniołami .

Offline

 

#8 2013-12-09 21:38:54

SzefMucha

Użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

Dokładnie tak, przyszedłem się wprosić na piwko Często śmigam do Boszkowa i tak kojarze

Offline

 

#9 2013-12-10 07:05:49

 Xanta

Moderator

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

To wiedz że nie tylko ty latem lubisz poskakać z pomostu ;p


Wśród utraconych z biegiem czasu wspomnień , ty ciągle pamiętasz jak chcieliśmy być aniołami .

Offline

 

#10 2013-12-10 20:50:08

Nap2

Nowy użytkownik

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

to teraz na mnie
Serwus, mam na imię Marcin wiek 23 pracuje jako monter serwisant urządzeń chłodniczych. Mieszkam pod Poznaniem, moje hobby to przede wszystkim jazda na jednośladzie ...


Kości zostały rzucone

Offline

 

#11 2013-12-10 21:41:07

SzefMucha

Użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

Coś was sporo z okolic Poznania

Offline

 

#12 2013-12-11 19:06:40

Nap2

Nowy użytkownik

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

aj tam aj tam czepiasz się ;p


Kości zostały rzucone

Offline

 

#13 2013-12-12 00:10:40

Demonid

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

No to Panowie Witam was Ma na imię Oskar (24l.) pochodzę z Poznania aktualnie zamieszkuje w Londynie gdzie pracuje. W wolnym czasie pochłaniam książki, seriale filmy. Dobrą gra na konsolę też nie pogardzę. A tak w dodatkowym hobby to nie pogardzę piwem i dobrze zmrożoną polską wódeczką.

Offline

 

#14 2013-12-12 10:52:42

Szary203

Administrator

Punktów :   

Re: Poznajemy Siebie nawzajem

no widze ze sie rozpisaliscie no to pora teraz na mnie Mam na imie Kamil w styczniu skoncze 25l masakra czlowiek sie starzeje ^^ mieszkam w Warszawie od urodzenia w wieku 17 lat wyjechaem do wloch na 4 lata i wrocilem bo kryzys panowie zaczeli zjezdzac sie rumuni itp i zanizyli stawki robie w GLS nie daleko siebie mam 15 minut na piechote Lubie czasem sobie zajarac jakiegos lola wypic troche wodeczki i poprawic browarkiem ^^ w chwili obecnej nie mam duzo czasu na granie bo po pierwsze dziewczyna juz zaraz sie bede oswiadczal po drugie praca po trzecie dom i tak w kolko macieja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.androidmaniak.pun.pl www.naruto0game.pun.pl www.bn.pun.pl www.ligamieczy.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl